Social Media - Team Terry Team Terry

Social Media

Marketing w Social Mediach

Każdy obecnie wie, że w sieci trzeba być. jednak sama strona internetowa czy blog to za mało. Trzeba być obecnym również na social mediach. Każda firma, która chce zaistnieć wśród potencjalnych klientów zakłada fanpage. Obecnie to podstawowe źródło komunikacji na drodze firma-klient. Pośredniość jaką daje facebook czy instagram zachęca ludzi do kontaktu. Social media to miejsce gdzie możesz pokazać siebie, swój produkt czy swoją wizję. To idealne miejsce do tworzenia grupy fanów wokół marki.

Jednocześnie portale społecznościowe stanowią podstawę jeśli chodzi o najnowsze informacje czy aktualności. Inne godziny pracy? Nowa kolekcja? Wielka wyprzedaż? To właśnie dzięki social’om można dotrzeć do klienta, który każdego dnia scrolluje tablicę w telefonie.

Trzeba jednak pamiętać, że social media to nie miejsce tylko na pokazywanie swoich produktów i treści sprzedażowych. Należy iść o kilka kroków dalej i zapewnić swoim odbiorcom wiedzę, porady, historię i całą tą otoczkę, która wzbudzać będzie zainteresowanie i zaangażowanie.

Prowadzenie fanpage’a wymaga kreatywności i otwartego myślenia. Wpisy muszą być celne i publikowane w odpowiednim czasie, tak aby zachęcić naszych obserwujących do interakcji. Nie ma tu miejsca na przypadkowość. Dbasz o swój biznes i wizerunek zatem nie pozwól, aby puste lub zaniedbane social media odstraszały klientów.

sprawdz co możemy dziś dla Ciebie zrobić

dowiedz się więcej

Oferta prowadzenia Social Media

Analiza potrzeb grupy docelowej
Kompleksowa i przemyślana strategia komunikacji w Social Mediach
Śledzenie najnowszych trendów
Moderowanie standardowe
Dbanie o estetykę
Tworzenie infografik
Oprawa graficzna
Bieżąca aktualizacja informacji o firmie
Instagram story
Facebook story
Wyszukiwanie i publikacje ciekawostek branżowych
Udzielanie się w społeczności
Cykliczne raporty z podjętych działań

Dodatkowo

Moderacja niestandardowa po 17 i weekendy

Twoja grupa docelowa najbardziej aktywna jest w godzinach wieczornych lub w weekendy?

Nie stanowi to dla nas problemu, dodatkowo możemy zaproponować usługę publikacji jak i aktywności/moderacji w godzinach poza biurowych. Liczy się efekt i jak najcelniejsze dotarcie do klienta.

Nawiązywanie współpracy z influencerami

Influencer marketing to trend, który w ostatnich latach ciągle nabiera rozpędu.

Stanowi doskonałe narzędzie służące dotarciu do klienta. Prezentacja naszego produktu czy usługi przez influencerów to obecnie must have dla większości firm. Nie martw się, to my wykonamy analizę rynku. Znajdziemy influencerów idealnych do Twojej branży. Sprawdzimy ich odpowiednimi narzędziami tak aby nie kupować kota w worku. Zajmiemy się kontaktem z nimi i dopięciem całego przedsięwzięcia. Wynegocjujemy najlepsze możliwe stawki. Odpowiednio wygenerujemy linki tak abyś widział jakie przełożenie na zakupy/ odwiedzimy strony ma dana współpraca.

Kampanie reklamowe

Potrzebujesz dodatkowego ruchu na swoim fanpage?

Zajmiemy się dla Ciebie kampania na facebooku czy instagramie tak aby przynosiła ona jak najlepsze rezultaty. Stworzymy kreację reklamową, skonfigurujemy ją i będziemy na bieżąco monitorować. Reklama na Facebooku daje możliwości kierowania spersonalizowanej treści do konkretnego użytkownika, warto wykorzystywać ten potencjał.

Co daje obecność w Social Mediach?

  • Budowanie świadomości marki
  • Kreowanie pozytywnej opinii wokół firmy
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie relacji z klientem
  • Wzmocnienie pozycji marki
  • Pozyskiwanie partnerów biznesowych
  • Wzrost odwiedzin strony

Kontakt