Strony Internetowe - Team Terry Team Terry

Strony Internetowe

Unikatowe strony internetowe

W naszej pracy kierujemy się zasadą, że do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny. Tworzymy do niego unikatową wizualizację, która spełnia standardy UX i UI. Dzięki temu masz pewność, że końcowy efekt będzie wyróżniał się na tle konkurencji i będzie zgodny z aktualnymi standardami.

Responsywność

Jako, że w dzisiejszych czasach przewaga wizyt na stronach www należy do urządzeń mobilnych, każdy nasz projekt dostosowany jest pod kątem ekspansywności tzw. RWD (Responsive Web Design). Dbamy o to, aby nasze strony wyświetlały się jednakowo niezależnie od zainstalowanej przeglądarki oraz systemu operacyjnego, nieważne czy jest to Android czy iOS.

Optymalizacja SEO

Poza estetycznym wyglądem oraz funkcjonalnościami, nasza strona musi mieć szansę być odnaleziona w sieci przez przyszłych odbiorców. Dlatego powinna ona być odpowiednio zoptymalizowane pod kątem SEO. Chodzi o to, aby nasza strona była przyjazna pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarce Google i zapewniać jak najwyższy wynik dla wyszukiwanych fraz.

Rodzaje stron internetowych

  • Standardowa strona internetowa – Charakteryzują się dużą szczegółowością, liczbą podstron i różnorodnych sekcji takich jak realizacje, opinie, mapa siedziby, formularz kontaktowy i galerie.
  • Landing page – strona typu one page, często wykorzystywana jako forma promocji nowego produktu lub usługi.
  • Blog – Jeżeli planujesz często udostępniać swoje własne artykuły, najlepszym wyborem będzie blog, dzięki któremu możliwe jest własnoręczne wprowadzanie postów na stronę. Cała strona może być wykonana w formie bloga lub może on być rozszerzeniem standardowej strony.
  • Strona wizytówka – Prosta strona www przedstawiająca najważniejsze informacje na temat firmy. Często występujące jako tzw. One page lub jako strona z kilkoma podstronami.

sprawdz co możemy dziś dla Ciebie zrobić

dowiedz się więcej

Kontakt