Najlepsze darmowe narzędzia do live czata

Data publikacji: 17 stycznia 2020

Najlepsze darmowe narzędzia do live czata

Dbasz w swojej firmie o wysoki poziom obsługi klienta? Odpowiedź na potrzeby klienta to nieodzowna część prowadzenia firmy. Jednak czasy się zmieniają tak jak i technologie. Kiedyś wystarczył formularz kontaktowy czy numer telefonu na stronie, dziś live czat to podstawa komunikacji z klientem. Zalety wprowadzenia czatu na żywo na stronie opisaliśmy szczegółowo tutaj. Dziś wychodząc wam naprzeciw zrobiliśmy reseach darmowych live czatów.

Darmowe live czaty:

1. Messenger Customer Chat

Jednym z czesto wybieranych rozwiązań typu „live chat” jest darmowy chat na stronę oferowany przez Facebooka, czyli Messenger Customer Chat. Chat facebooka jest dobrym rozwiązaniem dla firm, które komunikują się ze swoimi klientami poprzez właśnie messengera. Będzie również cirkawym rozwiązaniem dla biznesów, których duża część klientów skupia się wokół facebooka. Messenger customer czat to oficjalna wtyczja facebooka dla stron postawionych na WordPresie.

http://bit.ly/MessengerChatPlugin

Messenger Customer Chat

2. Smartsupp

Darmowe konto dla 3 agentów. Możliwość późniejszego przejścia na wyższe- płatne – poziomy. Wersja darmowa posiada 14 dniową historię czatów i częściowo spersonalizowane okno

http://bit.ly/SmartSuppchat

Smartsupp

3. Live chat

Podstawowy pakiet jest darmowy. Nie posiada tak wielu funkcjonalności jak pakiety rozbudowane, ale pozwala na swobodną pracę. Idealny gdy chce się przetestować czy to jest rozwiązanie dla naszego biznesu.

https://www.live-chat.pl/

Live Chat

4. Formilla

Formilla jest dobrym rozwiązaniem dla mniejszych stron internetowych, które posiadają mniejsze natężenie ruchu. Darmowa wersja pozwala na odbycie 30 rozmów w miesiącu poprzez autorski interfejs Formilla. Stanowi ona bardzo proste i wygodne narzędzie.

http://bit.ly/FormillaChat

Formilla

5. Zendesk chat

Korzystając z Zendesk, otrzymujesz możliwość dostosowania wyglądu chatu.. Możesz też wybrać dowolne ustawienie boxa, które jest w pełni dynamiczne. Ponadto czat jest zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek, także każdy klient będzie mógł z niego skorzystać.

http://bit.ly/ZendeskChatPlugin

Zendesk chat